З 2014 р. кафедра прикладної та обчислювальної математики (ПтаОМ) Сумського державного університету (СумДУ) може приймати на навчання та випускати «магістрів» спеціальності «Прикладна математика» з виробничою кваліфікацією «Програміст прикладний».

У червні 2014 року відбулася первинна акредитація спеціальності «Прикладна математика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем (ОКР) «магістр».

Акредитаційна комісія Міністерства освіти і науки України працювала на кафедрі П та ОМ факультету ЕлІТ СумДУ з 11 по 13 червня і прийняла рішення акредитувати 30 місць спеціальності 8.04030101 «Прикладна математика» за ОКР «магістр» (IV рівень акредитації). Очікується, що 22 місця будуть бюджетними.

25-го червня на експертній раді з природничих та математичних наук АК МОН України рішення експертної комісії було затверджене.

Вітаємо студентів та викладачів спеціальності з подією!

Співробітники кафедри виносять глибоку подяку всім, хто допомагав в підготовці та проведенні акредитаційного процесу.