Володіння мовами: українська, англійська

Освіта:

1991 р.: Сумський педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, «Фізика та математика», вчитель фізики та математики.

Наукові ступені та вчені звання:

2011 р.: Доцент кафедри моделювання складних систем.

2001 р.: Старший науковий співробітник зі спеціальності «Фізика твердого тіла».

1994 р.: Кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.04.07 «Фізика твердого тіла».

Дисертації:

Коплик І. В. Неергодична теорія просторово-часової структури нерівноважної термодинамічної системи.

Наукові напрями:

Займається науковою роботою, що пов’язана з тематикою спеціального призначення, а саме аеродинамікою, балістикою, теорією стрільби, моделюванням складних систем спецпризначення.

Досвід роботи:

Більше 18 років був начальником науково-дослідної лабораторії програмно-математичного забезпечення, провідним науковим співробітником Наукового центру бойового застосування ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Стаж роботи на науково-педагогічних посадах складає понад 30 років.

Дисципліни, що викладає:

1. Програмування та алгоритмічні мови.

2. Об'єктно-орієнтовне програмування.

Авторські свідоцтва та патенти:

1. Патент на корисну модель №153180 «Спосіб накопичення пачки радіолокаційних дальнісних портретів при широкосмуговому зондуванні повітряних об’єктів, що рухаються, для некооперативних методів розпізнавання повітряних об’єктів» Зареєстровано в Держаному реєстрі патентів України на корисні моделі 31.05.2023. Коплик І.В., Дрозденко О.О., Сухаревський О.І., Василець В.О., Лещенко С.П., Марченко А.В.

2. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Науковий твір «Автоматизована система короткотермінового прогнозування та моніторингу електроспоживання навчальними закладами» Міністерство роз-витку економіки, торгівлі та сільсь-кого господарства України. Рішення про реєстрацію договору, який стосується права на твір №5931, Україна Дата ре-єстрації 09.12.2020 Коплик І.В.. Сотник М.І., Строкін О.О., Дрозденко О.О.

3. M.Kalimoldayev, A.Drozdenko, I.Koplyk, T.Marinich, A.Abdildayeva, T.Zhukabayeva //Analysis of modern approaches for the prediction of electric energy consumption (2020) Open Engineering, 10 (1), pp. 350-361. https://doi.org/10.1515/eng-2020-0028

4. Патент на корисну модель №142735 «Готовий елемент ураження підвищеної пробивної здатності осколково-фугасної бойової частини». Видано відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі». Зареєстровано в Держаному реєстрі патентів України на корисні моделі 25.06.2020. Обухов О.А., Коплик І.А., Науменко І.В., Ліцман А.М.

5. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Комп’ютерна програма «Програма прогнозування попиту на електроенергію», Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Рішення про реєстрацію договору, який стосується права на твір №4812 , Україна. Дата реєстрації 24.01.2020. Коплик І.В., Дрозденко О.О., Маринич Т.О., Абділдаєва А.А., Жукабаєва Т.К.

6. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Комп’ютерна програма «Програма прогнозування погодинного споживання електроенергії». Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Рішення про реєстрацію договору, який стосується права на твір №4811, Україна. Дата реєстрації 24.01.2020. Коплик І.В., Дрозденко О.О., Маринич Т.О.,Абділдаєва А.А., Жукабаєва Т.К.

7. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Комп’ютерна програма «Програма розрахунку витрат боєприпасів і кількості залучених до ведення вогню батарей, враховуючі ступінь ураження цілі артилерійським дивізіоном». Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 82451. Дата реєстрації 23.10.2018. Полениця П.В., Коплик І.В., Дрозденко О.О., Марченко А.В.

7. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Комп’ютерна програма «Програма оптимального для заданих умов планування вогню артилерійського дивізіону». Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 82450. Дата реєстрації 23.10.2018. Полениця П.В., Коплик І.В., Дрозденко О.О., Марченко А.В.

9. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Комп’ютерна програма «Програма оцінки ефективності виконання окремого вогневого завдання». Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 82449. Дата реєстрації 23.10.2018. Полениця П.В., Коплик І.В., Дрозденко О.О., Марченко А.В.

10. Авторське свідоцтво «Методика розрахунку допустимої помилки пострілу під час визначення установок для стрільби способом повної підготовки». Державна служба інтелектуальної власності України. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 48869. Дата реєстрації 23.04.2013. Полениця П.В., Коплик І.В., Вакал А.О., Авдєєва О.М.

ПУБЛІКАЦІЇ:

За тематикою наукової роботи опубліковано понад 70 наукових праць, у тому числі закритого характеру.