languageSelector

УкраїнськийРусский (РФ)English (UK)

Новини

ЗАПРОШУЄМО НА КОНФЕРЕНЦІЮ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ ІТ-РІШЕНЬ!

3 листопада у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбудеться масштабна конференція UP2IT – про сучасні тренди в IT-галузі, що проходить вже третій рік поспіль.

UP2IT – це можливість побачити зріз сучасної IT-реальності, обмінятись досвідом з колегами, познайомитись і поспілкуватись з крутими спікерами – експертами в IT-сфері.

Детальніше...

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПМтаМСС ОТРИМАВ ГРАНТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Відповідно до Розпорядження №242/2019-рп Президента України «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2019 рік» доктору фізико-математичних наук, професору кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Сумського державного університету, Ляшенку Якову Олександровичу, надано грант для проведення дослідження «Перехідний режим між адгезією і ковзанням у тангенціальному динамічному контакті для нормальних і градієнтних матеріалів».

Детальніше...

УВАГА! НА КАФЕДРІ ПМтаМСС ВІДКРИТО НОВУ МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ

З вересня 2019 року на кафедрі прикладної математики та моделювання складних систем у рамках спеціальності «Прикладна математика» відкрито нову магістерську програму «Наука про дані та моделювання складних систем».

Основний акцент у програмі приділяється підготовці фахівців з таких напрямів як машинне навчання (Machine Learning), робота з великими даними (Big Data), дата аналітика (Data Analytics) тощо.

Детальніше...

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ КАНДИДАТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК!

31 травня 2019 року на засіданні спеціалізованої ради Д 55.051.02 відбувся успішний захист дисертаційної роботи асистента кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Волка Юрія Юрійовича на тему «Мультигармонічні двопотокові супергетеродинні ЛВЕ з гвинтовими електронними пучками» на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук (науковий керівник – д.ф.-м.н., проф. Лисенко Олександр Володимирович).

Детальніше...

СТУДЕНТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА» СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

28-29 березня 2019 р. проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Одним з переможців зі спеціальності «Фізика та астрономія» став студент Сумського державного університету, групи ПМ.м-81, – Сухомлін Максим Ігорович. Його робота на тему «Стохастична модель самоподібного режиму розм’якшення поверхні льоду при терті» була відзначена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – професор кафедри прикладної математики та моделювання складних систем СумДУ, Хоменко Олексій Віталійович).

Детальніше...

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА» – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ

26 березня 2019 року на базі факультету Електроніки та Інформаційних Технологій Сумського державного університету відбулась Олімпіада з програмування серед студентів. Перші призові місця посіли студенти спеціальності «Прикладна математика»:

перший результат – Пільгуй Ірина (гр. ПМ-61, спеціальність «Прикладна математика»);

другий результат – Лютий Антон (гр. ПМ-71, спеціальність «Прикладна математика»);

Детальніше...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

21-го грудня 2018 року у Сумському державному університеті відбулася олімпіада з математики.

Перше місце посів:

– Федорченко Сергій (гр. ПМ-71).

Друге місце:

– Пінчук Софія (гр. ПМ-81).

Результати всіх учасників олімпіади.

Детальніше...

СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЮ РОБОТУ НА МІЖНАРОДНОМУ ВИСТАВКОВОМУ ФОРУМІ

21-23 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі міста Київ відбувся ІІІ міжнародний форум «INNOVATION MARKET», в якому взяли участь співробітники кафедри прикладної математики та моделювання складних систем. На цьому форумі доцент кафедри ПМтаМСС, Ігор Володимирович Коплик, презентував результати роботи за темою «Система планування артилерійським підрозділом вогневого ураження противника», яка виконується за Державним замовленням.

Детальніше...

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ КАНДИДАТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК!

28 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованої ради Д 55.051.02 відбувся успішний захист дисертаційної роботи асистента кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Бадалян Анни Юріївни на тему «Формування та режими руху ансамблів наночастинок в рамках статистичної теорії» на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук (науковий керівник – Ющенко Ольга Володимирівна).

Детальніше...

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПМтаМСС ОТРИМАЛА ГРАНТ НА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ МАТЕМАТИЧНОМУ КОНГРЕСІ (РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО, БРАЗИЛІЯ)

З 1-го по 9-е серпня 2018 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) проходив Міжнародний Математичний Конгрес (International Congress оf Mathematicians), який є одним з найбільш впливових наукових заходів у галузі математики в світі і всебічно охоплює теоретичні та прикладні аспекти сучасної математики. Цього року до участі в ньому долучились 3080 математиків із 114 країн. Організаторами Конгресу (ICM 2018) стали Інститут теоретичної і прикладної математики (Instituto de Matemática Pura e Aplicada, IMPA) та Бразильське математичне товариство (Sociedade Brasileira de Matemática, SBM).

Детальніше...