18 грудня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція для студентів-бакалаврів 4-го курсу навчання освітньої програми «Наука про дані та моделювання складних систем» з дисципліни «Основи машинного навчання». Зустріч була організована за сприяння директора компанії Custom PC Software (CPCS) Олександра Алфімова.

В ході лекції було зроблено огляд структур нейронних мереж для задач сегментації зображень: класичних та просунутих методів семантичної сегментації, заснованих на глибокому навчанні, варіанти вибору функції втрат та застосування алгоритмів сегментації.

Викладення матеріалу супроводжувалося практичними прикладами, тому питання лекції пояснювалися чітко і зрозуміло.

Проведена лекція допоможе здобувачам сформувати відповідні результати навчання, визначені робочою програмою дисципліни.

Кафедра ПМтаМСС вдячна компанії CPCS та особисто Ігору Князю за проведений захід і плідну співпрацю!