На базі Конгрес-центру СумДУ 22 грудня 2023 р. відбувся традиційний захід  "День кар'єри в ІТ: 2023", який цього року проводився у змішаному форматі. Представник Експертної ради роботодавців спеціальності 113 "Прикладна математика"Олександр РОТ-СЄРОВ, – Регіональний та проектний менеджер PortaOne, контрактор PortaOne,Inc.Canada, а також член Робочої проектної групи спеціальності 113 "Прикладна математика"Олег Нестеров, – директор ТОВ «МАЙНДКЕЙ»,  взяли активну участь у зустрічі зі студентами.

Компанії-партнери ознайомили учасників із напрямами своєї роботи, важливими навичками та знаннями, потрібними для успішного старту кар'єри. Студенти мали змогу поспілкуватись із представниками компаній та здобути приємні подарунки.

Дякуємо ІТ-спільноті міста Суми і України за підтримку і активну участь в житті кафедри прикладної математики та моделювання складних систем і факультету ЕлІТ в цілому!