На базі конгрес-центру СумДУ 9-го лютого 2024р. відбувся Elit-Quiz - інтелектуальна командна гра, що передбачає відповіді на питання з різних сфер людської діяльності (музика, кіно, історія, кулінарія, авіація тощо). В ньому взяли участь понад 100 учасників (16 команд). Захід унікальний тим, що поєднав одночасно студентів, викладачів та співробітників факультету ЕлІТ (на фото студенти та викладачі кафедри ПМ та МСС).

Організаторами Квізу виступила команда Грай!, на замовлення деканату факультету електроніки та інформаційних технологій.

Висловлюємо вдячність команді Грай!, адміністрації факультету ЕлІТ, конгрес-центру та комплексу громадського харчування за живі емоції, ігровий драйв та смаколики!