20 квітня Сумський державний університет запросив випускників шкіл, студентів коледжів та батьків абітурієнтів на традиційний профорієнтаційний захід – День відкритих дверей. Майбутнім абітурієнтам розповідали про правила прийому та відмінності спеціальностей факультету Електроніки та інформаційних технологій (ЕлІТ).

Не лишили уваги і спеціальність 113 "Прикладна Математика" (ПМ), де студенти вивчають не лише математику, формули та доведення. В рамках освітньої програми "Наука про дані та моделювання складних систем" студенти спеціальності ПМ працюють з великими наборами даних, моделюють, створюють нейронні мережі, що досить актуально для майбутнього працевлаштування.

Дякуємо всім, хто завітав до університету! Бажаємо успішно пройти вступні випробування і поповнити студентську спільноту нашої кафедри!