На кафедрі прикладної математики та моделювання складних систем 22 грудня 2023 р. відбулося засідання екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт магістерського рівня освітньо-професійної програми «Наука про дані та моделювання складних систем». Усі здобувачі групи ПМ.м-21 успішно захистили кваліфікаційні роботи.

Екзаменаційна комісія у складі: голови екзаменаційної голова комісії – Олександра РОТ-СЄРОВА – Регіонального та проектного менеджера PortaOne (ФОП Рот-Сєров О.В, контрактор PortaOne, Inc.Canada); заступника голови екзаменаційної комісії, завідувача кафедри ПМтаМСС – Ігора Коплика та членів екзаменаційної комісії: професора кафедри ПМтаМСС – Лисенка Олександра Володимировича; координатора навчального центру, контрактора PortaOne – Романа Волкова;  професора кафедри ПМтаМСС, гаранта освітньо-професійної програми  магістерського рівня – Хоменка Олексія Віталійовича; гаранта освітньо-професійної програми  бакалаврського рівня доцента кафедри ПМтаМСС – Дворниченко Аліни Василівни, – заслухала 10-ь кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання.

Захист кваліфікаційних робіт відбувався за допомогою дистанційних технологій Google Meet. Було зазначено, що кваліфікаційні роботи Марченко І.О., Чухно В.Ю. та Кравченко Т.Р. визнані найкращими. Здобувачу вищої освіти Пороскун О.О. рекомендовано видати диплом з відзнакою. Тематика кваліфікаційних робіт повністю відповідає профілю спеціальності “Прикладна математика”.

Кафедра ПМтаМСС щиро вітає здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних робіт. Бажаємо кар’єрного зростання й успіхів в особистому та професійному житті!