29 травня 2023р. відбулася відкрита лекція за участі представника компанії MindK – Дмитра Єременка (Senior Full-Stack Developer) – для студентів 3-о курсу освітньої програми «Наука про дані та моделювання складних систем» з дисципліни «Бази даних та  інформаційні системи», на якій було проведено огляд Relational/NoSQL баз даних,  їх переваг і недоліків; за яких умов графова база даних допомагає. Інформація була подана на прикладі реалізованого проекту: постановка задачі, проблеми реалізації, чому не треба вважати це рішення срібною кулею та ін. питання.

Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем дякує компанії MindK та особисто її фахівцю з багаторічними досвідом роботи – Дмитру Єременку!