Наказом Міністерства освіти і науки України студентці факультету ЕлІТ спеціальності 113 “Прикладна математика” Розгон Юлії було призначено стипендію Президента України на 1-ий семестр 2023/2024 н.р. за відмінне навчання, наукову діяльність та громадську роботу.

З першого року навчання Юлія проявляє видатний лідерський потенціал, обіймаючи посаду старости в своїй навчальній групі. Вона активно займається культурно-масовою діяльністю, є активною, серйозною і талановитою людиною, яка успішно поєднує навчальну, наукову, громадську та культурну діяльність. Розгон Юлія проявляє наполегливість і самодисципліну в усіх своїх зусиллях.

Вітаємо Юлію з отриманою відзнакою, бажаємо успіхів, натхнення та нових досягнень в навчанні, науковій діяльності та громадській роботі, нових особистих і професійних перемог!