17-18 червня 2014 року відбувся захист перших «магістерських» робіт за спеціальністю «Прикладна математика». Голова ДЕК – Стрельникова Олена Олександрівна – доктор технічних наук, провідний науковий співробітник інституту ІПМАШ (м. Харків) висловила задоволення якістю робіт та різноманітністю їх тематики.

16 випускників отримали за захист «магістерської» роботи вищу оцінку, 5 робіт були захищені англійською мовою.

Шестеро «магістрів» отримали дипломи спеціальності «Прикладна математика» з відзнакою:

• Лупійова Катерина;
  • Коваленко Ольга;
  • Трощенко Дарина;
  • Костюкевич Дмитро;
  • Ченчик Діана;
  • Федоришин Ольга.

Семеро «магістрів» рекомендовані членами ДЕК до вступу в аспірантуру для продовження наукової роботи. Всі випускники показали себе гідними присвоєння кваліфікації «магістр».

Колектив кафедри прикладної та обчислювальної математики бажає всім «магістрам» з «Прикладної математики» успіхів у подальшому житті! Не забувайте нас, ми завжди вам раді!