Лондонський тижневик Times Higher Education надрукував статтю, що розповідає про здобутки вчених Сумського державного університету в області штучного інтелекту та нейромереж. Науковці кафедр ПМтаМСС та комп'ютерних наук багато часу працюють над розробкою систем візуального розпізнавання, навігаційними системами, предикторними рішеннями для станцій зеленої енергії. Увесь цей досвід поруч, безпосередньо у викладачів нашої кафедри.

Орієнтуючись на досвід підготовки спеціалістів в області штучного інтелекту, аналізу даних та машинного навчання, кафедра прикладної математики та моделювання складних систем поряд із програмуванням пропонує загальні та спеціальні математичні дисципліни, які допомагають студентам глибоко зрозуміти математичне підґрунтя методів машинного навчання.

Детальніше за посиланням.