26 березня 2019 року на базі факультету Електроніки та Інформаційних Технологій Сумського державного університету відбулась Олімпіада з програмування серед студентів. Перші призові місця посіли студенти спеціальності «Прикладна математика»:

перший результат – Пільгуй Ірина (гр. ПМ-61, спеціальність «Прикладна математика»);

другий результат – Лютий Антон (гр. ПМ-71, спеціальність «Прикладна математика»);

третій результат – Челядін Данило (гр. ІН.м-82).

Переможці події на різних мовах програмування продемонстрували швидкість розуму та правильність написання коду. За сприяння команди волонтерів на чолі зі студентським деканом факультету ЕлІТ та спонсору – ІТ-компанії МайндКей, партнеру факультету – учасники олімпіади отримали безліч чудових призів, подарунків та мотивацію.

Вітаємо наших переможців, бажаємо подальших успіхів та чекаємо нових досягнень!