15-17 травня 2018 р. на базі фізичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «Еврика-2018». На ній було представлено близько 115 робіт з п'яти країн світу. Конференція мала на меті обмін досвідом та досягненнями між молодими науковцями, що працюють у галузі теоретичної, прикладної, експериментальної фізики, електроніки та інформаційних технологій.

Студента 4-го курсу спеціальності «Прикладна математика» Білоуса Дмитра (науковий керівник – д.ф.-м.н. Гончаров О. А.) було нагороджено дипломом за кращу доповідь: «Modeling of a thermal field in the cutting insert protected by multilayered coating».