Нещодавно у Сумському державному університеті відбулася щорічна Університетська олімпіада з фізики. У заході взяли участь більш ніж 70 студентів першого, другого та третього курсів факультету електроніки та інформаційних технологій і факультету технічних систем і енергоефективних технологій.

Учасники олімпіади розв’язували завдання підвищеної складності. Найбільшу кількість балів набрав і, відповідно, посів перше місце Станіслав Ільїн.

Друге місце розділили між собою Петро Данильченко та Сергій Нікітін. Третє місце також зайняли два студенти – Микола Сметанін і Артем Мироненко.

Нагадаємо, що Сумський державний університет за кількістю призових місць у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін традиційно займає лідируючу позицію серед вишів України.