«Я почала працювати на початку 4-го курсу бакалавратури. До початку магістратури Діма ще не обрав чим хоче займатися, тому продовжував навчатися майже за нас двох. :)

На даний момент удвох працюємо в сфері ІТ технологій. Женя – як інженер з програмного забезпечення комп'ютерів (QA), а Діма – як програміст.

Ще зі школи ми вдвох захоплювалися математикою та суміжними науками. Я була призером олімпіад та наукових конкурсів з математики та економіки, а Діма – з фізики та математики.

Тому коли потрібно було обирати спеціальність – сумнівів не було. Ми обрали кафедру, яка найтісніше пов'язана з математикою. Для нас навчання на кафедрі прикладної математики не зобов'язувало вчити лише математику. Математика – це лише інструмент, який дозволяв нам усім досліджувати ту область, яка була нам найбільш до душі. Після вибору області викладачі, які спеціалізуються на ній, допоможуть обрати напрями для подальших досліджень.

Якщо Ви вступаєте на «Прикладну математику», необхідно не забувати, що важливі не тільки задачі, які Ви вирішуєте, а й інструменти, за допомогою яких Ви це робите. Вивчайте мови програмування, слідкуйте за трендами ІТ індустрії та думайте ширше.

Ми з Дімою навчалися разом з п'ятого класу. Але зустрічатися почали, лише вступивши до університету і відчувши цю всю романтику і свободу студентського життя. І тільки після того, як ми подолали всі гори курсових, лабораторних та наукових робіт ми вирішили одружитися. Тепер ми щаслива сім'я прикладних математиків. :)

Ми працюємо в ІТ сфері вже більше 3-х років і можемо сказати одне – знань ніколи не буває достатньо. Завжди є щось, що допоможе в роботі, але ти ще цього не знаєш. Та світ технологій розвивається дуже швидко, тому не намагайтеся вивчити щось ідеально. Старайтеся збагнути алгоритми та концепції цього світу, а в цьому Вам допоможе кафедра прикладної математики та моделювання складних систем.»