Анонси подій

Початок події: 2022-04-18
Закінчення події: 2022-04-22
Місце проведення: дистанційний режим

З 18 квітня до 22 квітня 2022 р. Сумським державним університетом в дистанційному режимі буде проведено наступні наукові заходи, а саме – міжнародні наукові конференції молодих вчених «Фізика. Електроніка. Електротехніка: 2022» («ФЕЕ-2022») та «Інформатика. Математика. Автоматика: 2022» («ІМА-2022»).

Напрями, що будуть представлені при проведенні наукового заходу:

– фізика і методика викладання фізики;

– наноматеріали: застосування та властивості;

– матеріалознавство мікро- та наноелектроніки;

– інформаційні електронні системи;

– електронні системи і засоби кодування інформації;

– електротехніка;

– комп'ютерні науки та кібербезпека;

– інформаційні технології проектування;

– автоматика, електромеханіка і системи управління;

– прикладна математика та моделювання складних систем;

– штучний інтелект;

– автоматизовані системи та ІТ-менеджмент;

– радіотехніка, електроніка та телекомунікації.

Дедлайн прийому тез доповідей на конференції "ФЕЕ-2022" та "ІМА-2022" – до 08 квітня 2022 р.

Подача робіт здійснюється через сайт конференції за посиланням: https://elitconference.sumdu.edu.ua/submission.

Правила оформлення і шаблон розміщені тут: https://elitconference.sumdu.edu.ua/authors-guidelines/

Початок події: 2021-11-18
Місце проведення: СумДУ

Центр надає послуги комп’ютерних обчислень та аналізу великих даних для українських науковців, співробітників закладів МОН та НАН України.

З приводу отримання будь-якої інформації щодо використання обчислювального обладнання прохання звертатися до в.о. начальника центру – Дворниченко Аліни Василіївни – на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кабінет Ц-331, тел. (0542) 33-31-55

Сумський державний університет,

кафедра прикладної математики та моделювання складних систем,

вул. Римського-Корсакова, 2, м. Суми, 40007