Студенти спеціальності "Прикладна математика"
Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем
Навчання на спеціальності "Прикладна математика"

Старший викладач кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Сумського державного університету, кандидат економічних наук, Тетяна Маринич, з 15 серпня 2016 р. по 14 травня 2017 р. проходить стажування в університеті Дьюка (США, Північна Кароліна). Це стало можливим завдяки програмі Фулбрайта (Fulbright), спонсорованої урядом США, що підтримує студентські програми обміну, а також підвищення кваліфікації викладачів та дослідницькі проекти по всьому світу.

Стажування включає як відвідування лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій, так і використання інфраструктури та різноманітних ресурсів Дьюк університету для проведення наукової роботи і вивчення інноваційних інформаційних та освітніх технологій. Дослідницький проект к.е.н. Маринич Т. О. має на меті вивчення економетричних методів і моделей, інформаційних технологій розробки сценаріїв реалізації фінансової політики держави в контексті забезпечення сталого розвитку країни та її регіонів.

За програмою імені Фулбрайта, покликаної сприяти взаєморозумінню та співробітництву різноманітного світу, проводяться також семінари для укріплення взаємодії між її учасниками. Нещодавно Тетяна Маринич відвідала один з таких семінарів у м. Хьюстон (Техас, США), присвячений темі «Інновації та Підприємництво». Подія зібрала стипендіатів із 64 країн світу, а також американських випускників програми, які брали участь у панельних дискусіях, тренінгах, місцевих громадських благодійних проектах, а також відвідали NASA.

Тема стажування: «Економетричне моделювання та прогнозування макроекономічних та регіональних процесів в Україні». Duke University, NC (15/08/2016 – 14/05/2017)