Студенти спеціальності "Прикладна математика"
Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем
Навчання на спеціальності "Прикладна математика"

26 березня 2019 року на базі факультету Електроніки та Інформаційних Технологій Сумського державного університету відбулась Олімпіада з програмування серед студентів. Перші призові місця посіли студенти спеціальності «Прикладна математика»:

перший результат – Пільгуй Ірина (гр. ПМ-61, спеціальність «Прикладна математика»);

другий результат – Лютий Антон (гр. ПМ-71, спеціальність «Прикладна математика»);

третій результат – Челядін Данило (гр. ІН.м-82).

Переможці події на різних мовах програмування продемонстрували швидкість розуму та правильність написання коду. За сприяння команди волонтерів на чолі зі студентським деканом факультету ЕлІТ та спонсору – ІТ-компанії МайндКей, партнеру факультету – учасники олімпіади отримали безліч чудових призів, подарунків та мотивацію.

Вітаємо наших переможців, бажаємо подальших успіхів та чекаємо нових досягнень!