КАФЕДРА ПМтаМСС – ПЕРЕМОЖЕЦЬ У НОМІНАЦІЇ «НАЙВИЩА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ У КОНКУРСІ ДЕРЖБЮДЖЕТНИХ ТЕМ»

Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем отримала диплом переможця СумДУ у номінації «Найвища результативність у конкурсі держбюджетних тем» за найбільшу кількість перемог у конкурсах держбюджетних науково-дослідних робіт (НДР) у 2016 році. У минулому році у конкурсі держбюджетних тем, який проводило Міністерство освіти і науки України, отримали фінансування проекти НДР, які підготували наступні співробітники кафедри:

професор Гончаров О. А., професор Лисенко О.В., доцент Коплик І. В., доцент Ляшенко Я.О. У 2017 році колектив кафедри ПМтаМСС виконує 7 держбюджетних НДР та одну госпдоговірну тему (замовник КБ «Південне», виконується разом з кафедрою «Комп’ютерних наук» СумДУ).

Вітаємо колектив кафедри ПМтаМСС з перемогою!