СТУДЕНТ КАФЕДРИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

23-24 березня 2017 р. у Сумському державному університеті відбувся захист наукових робіт під час підсумкової науково-практичної конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з групи спеціальностей "Інформатика і кібернетика". На другий тур конкурсу було подано більш ніж 140 робіт, серед яких для очної конференції було відібрано 40 робіт.

Роботу студента спеціальності «Прикладна математика» Лук'янихіна Олега Вадимовича (науковий керівник д.ф.-м.н., проф. Фильштинський Леонід Аншелович) на тему:

"Дослідження оптимізації керуючого впливу на одновимірну динамічну систему" було відзначено дипломом III ступеня.