Студенти спеціальності "Прикладна математика"
Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем
Навчання на спеціальності "Прикладна математика"

ВИПУСКНИКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА»

•Знаходять себе у сфері інформаційних технологій та web-сферах.

•Впроваджують системи електронного документообігу.

•Займаються інженерною діяльністю.

•Задіяні у програмуванні та керуванні проектами.

•Займаються науковою діяльністю на світовому рівні.

Випускники спеціальності „Прикладна математика” є висококваліфікованими науковцями, які працюють у багатьох університетах та науково-дослідних закладах світу (зокрема, в Англії, Іспанії, Росії, Швеції, США), займаються розробленням та впровадженням у життя математичного та програмного забезпечення.

Працюють аналітиками, дослідниками, програмістами в університетах, фірмах, банках, страхових та фінансових компаніях, наукових колективах.

Наші випускники задіяні у:

ПРОГРАМУВАННІ, СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ (ІТ)

Андрій Вінніченко . Адміністратор з інформаційних технологій у київському представництві транснаціональної медичної та фармацевтичної корпораціЇ Quintiles Transnational Corp. (м.Київ)

Антон Беликов . Менеджер проектів (керівник групи програмістів) у компанії Burkart (м.Мюнхен, Германія). Керує розробкою інструментів системного адміністрування та розробкою Internet-додатків.

Світлана Ложечник, Городніченко Яна. Керівники групи впровадження проектів у компанії «SoftLine» (м.Київ). Займаються впровадженням електронного документообігу у держструктурах (Кабінет міністрів України; МінТруда, МінЕкономіки, МінПрироди; Держводгосп, Держлісгосп).

Віталій Кривенко, Михайло Заболотний. Програмісти системи 1С-бухгалтерія у сумському філіалі московської компанії ЗАТ «Эффективные решения». Займається розробкою та впровадженням систем бухгалтерського та аналітичного обліку на підприємствах.

Є ПРИВАТНИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ У ІТ- ТА WEB-СФЕРАХ

Олексій Зеленський, Олександр Шелегеда. Приватні підприємці, співвласники web-студії «ArtyCreate» (м. Суми). У 2008 році відкрили представництво своєї фірми у м. Прага (Чехія).

ЗАЙМАЮТЬСЯ НАУКОЮ НА СВІТОВОМУ РІВНІ

Андрій Чмирьов. Аспірант у відділі експериментальної біомолекулярної фізики в Royal Institute of Technology (м. Стокгольм, Швеція). Займається розробкою систем оптичної мікроскопії надвисокого розділення на основі флюоресценції.

Владіслав Цибульник, Станіслав Стародуб. Закінчили аспірантуру в інституті прикладної фізики Національної Академії Наук України у відділі теоретичної фізики. Займаються питаннями нелінійних фотоефектів у сильних лазерних полях.