Студенти спеціальності "Прикладна математика"
Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем
Навчання на спеціальності "Прикладна математика"

27 вересня 2017 року відбулися урочистості, на яких студентів Сумського державного університету привітали із призначенням стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації (ОДА). Стипендія голови ОДА встановлена у 2004 році з метою морального і матеріального заохочення кращих студентів, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій, громадській або спортивній діяльності. Кандидатури майбутніх стипендіатів розглядають на засіданні комісії з призначення стипендії голови облдержадміністрації.

Відповідно до Положення про порядок призначення іменних стипендій голови ОДА та згідно з Розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.09.2017 № 519-ОД «Про встановлення у 2017-2018 навчальному році іменних стипендій голови ОДА студентам вищих навчальних закладів області» таку стипендію отримав студент 4-о курсу спеціальності «Прикладна математика»Лук’янихін Олег Вадимович.

Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем щиро вітає свого студента та бажає успіхів у навчанні і творчого натхнення!